poniedziałek, 19 marca 2012

agenda

Mamo, dlaczego jajka kojarzą się z Wielkanocą?
szósta. jedenaście. Zegarek jest bezwzględnie dokładny. Córka też. Mamroczę więc swą odpowiedź o symbolu życia i zmartwychwstaniu przez zaciśnięte snem szczękę i żuchwę i kończę dobitnym i wyraźnym w swoim mniemaniu SPAĆ!
W takim razie prezenty wielkanocne powinna chować kura, a nie zając, orzeka i zaczyna serię przytulań, całusów, wskakiwań i ponaglań o śniadanie, przetykaną kaszlnięciami o mocy dzwonów romańskich.
Good morning, Vietnam.
Poniedziałek wita mnie 28 dniem cyklu, co rodzina na pewno czuje, wszyscy jesteśmy wdzięczni mojemu układowi hormonalnemu, który wizualizuję sobie często w barwach czarnych i brunatnych. U facetów serce, rozum i penis, u kobiet serce, rozum i hormony. Endokrynologia to magiczna nauka.
Mam dziś w planach rozliczenie pitów, gruntowne czyszczenie piekarnika, domycie świeżozafugowanych kafelków w kuchni, kilka kolejnych zdań, ze dwie pralki prania i trzy godzinki przy desce do prasowania i doprowadzenie gardła do użyteczności bezbólowej (a następnie zgon, prawda). Ale zacznę od kawy z muzyką. Teraz już.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz